Про компанію

Перспективи навчання чи високооплачуваної роботи в країнах Європейського Союзу відкривають великі можливості перед кожним.

Стати повноправним громадянином ЄС не так складно, як Вам здається. Швидкий та надійний спосіб - шляхом оформлення паспорта Румунії або Болгарії.

Так як Румунія та Болгарія входять до складу Євросоюзу, всі резиденти цих країн автоматично отримують громадянство ЄС.

Фахівці GootoEU докладно ознайомлять з усіма перевагами процесу отримання паспорта ЄС, дадуть відповіді на всі Ваші питання, допоможуть зібрати пакет документів і забезпечать юридичний супровід на кожному етапі отримання громадянства Румунії.

З GootoEU громадянство ЄС, за прискореною процедурою та доступною вартістю послуг, у вас в кишені.

Скористайтесь допомогою GootoEU в оформленні громадянства Румунії чи Болгарії, а також супутніх документів та отримайте можливість відчути всі переваги громадянина Євросоюзу.

З моменту вступу Румунії та Болгарії до складу ЄС громадянам країни надається можливість жити і працювати у всіх державах Європейського союзу. При цьому, вони також можуть без віз перетинати кордони всіх країн Євросоюзу, Латинської Америки, Південно-Східної Азії і багатьох інших.

В нашої команди індивідуальний підхід до кожного клієнта, високий рівень сервісу та гарнтії в оплаті - поетапна, за фактом отримання послуг.

 

 
 

Види діяльності

Компанія GootoEU надає міграційні послуги в оформленні громадянства ЄС (Румунії, Болгарії), з юридичним супроводом, людям, які бажають виїхати в Європу для роботи і проживання. Ми пропонуємо наступні послуги:
-отримання громадянства Євросоюзу;
-отримання громадянства Болгарії;
-отримання громадянства Румунії;
-виготовлення всіх відповідних супровідних документів;
-юридичні консультації з усіх питань, що стосуються отримання громадянства Євросоюзу.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create